Зв'яжіться з нами
Напишіть нам
Налаштуйте зал
Виберіть мову
МЕНЮ

Зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами
Зателефонуйте нам
Зв'яжіться з нами
Напишіть нам

Офіційний представник на території України

Sklad Service Kyiv LLC

Ярослав Бендяк-керуючий партнер компанії, керівник відділу продажів

тел.: +38 (093) 366-25-06
e-mail: bendyak@ssk.ua

Андрій Філобоков-менеджер із впровадження проєктів

тел.: +38 (099) 008-12-19
e-mail: filobokov@ssk.ua

Україна + North & East Europe

 

Natalia Tiutiunnyk
flaga gb Flaga Ukrainy polska v2
Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 517 391 171
mail 2883236 640 natalia.tiutiunnyk@protan-elmark.pl

Vladyslava Stadnichenko
Flaga Ukrainy flaga gb polska v2
Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 571 209 722
mail 2883236 640 vladyslava.stadnichenko@protan-elmark.pl

 

South & West Europe + Worldwide

 

Elżbieta Dunowska
flaga gb flaga fr polska v2

Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 504 472 019
mail 2883236 640 ela.dunowska@protan-elmark.pl

Patrycja Smorawińska 
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 511 626 261
mail 2883236 640 patrycja.smorawinska@protan-elmark.pl

 

Lita Naukhatska 
Flaga Ukrainy flaga gb polska v2

Export Department Assistant
icon 157358 640  +48 511 626 245
mail 2883236 640 lita.naukhatska@protan-elmark.pl

Marta Rozmiarek 
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 453 673 133
mail 2883236 640 marta.rozmiarek@protan-elmark.pl

 

Central Europe

 

Klaudia Rozmiarek
flaga gb chorwacja czechy flaga sk  polska v2
Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 503 978 948
mail 2883236 640 klaudia.rozmiarek@protan-elmark.pl

Natalia Skupniewicz
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 451 060 396
mail 2883236 640 natalia.skupniewicz@protan-elmark.pl

 

Magdalena Walczak
flaga gb polska v2
Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 507 309 829
mail 2883236 640 magdalena.walczak@protan-elmark.pl

 

 

DACH + Benelux

 

Beata Gajewska
flaga de flaga gb polska v2
Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 512 445 642 / +49 (151) 64029999
mail 2883236 640 beata.gajewska@protan-elmark.pl

Julia Wieczorek
norway 28453 640 flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 511 626 235
mail 2883236 640 julia.wieczorek@protan-elmark.pl

 

Head of Export Department

 

Marcin Janowski
flaga gb flaga de  polska v2
Export Sales Director
icon 157358 640  +48 660 457 637
mail 2883236 640 marcin.janowski@protan-elmark.pl

 

Контактні дані

Protan Elmark Sp. z o.o.

T.
+48 61 81 34 523, +48 61 8135-348, +48 61 8195-074, +48 61 8195-496
NIP
777-305-57-80
KRS
0000307900

Статутний капітал: 6 670 000 злотих
Занесено до реєстру підприємців Національного судового реєстру при Окружному суді в Познані

Номер рахунку mBank.:
PLN
66 1140 1124 0000 3495 3700 1001
EUR
PL12 1140 1124 0000 3495 3700 1003
GBP
PL55 1140 1124 0000 3495 3700 1005
NOK
PL28 1140 1124 0000 3495 3700 1006
SWIFT
BREXPLPWXXX

Надішліть свій запит

Адміністратором ваших даних є PROTAN ELMARK
КЛІКНІТЬ і дізнайтеся більше про захист ваших даних.
Consent to the processing of personal data
Consent to contact in electronic form (e-mail)

Зателефонуйте нам

+38 044 501 75 79

Дистриб'ютор у Польщі

Офіційний представник на території України

Sklad Service Kyiv LLC

Ярослав Бендяк-керуючий партнер компанії, керівник відділу продажів

тел.: +38 (093) 366-25-06
e-mail: bendyak@ssk.ua

Андрій Філобоков-менеджер із впровадження проєктів

тел.: +38 (099) 008-12-19
e-mail: filobokov@ssk.ua

Або безпосередньо з відділом продажів

Natalia Tiutiunnyk
Менеджер з експорту
Vladyslava Stadnichenko
Спеціаліст з експорту
Веб -сайт використовує файли cookie для статистичних, аналітичних та маркетингових цілей, включаючи дослідження ваших інтересів.
Ви можете визначити умови зберігання та доступу до файлів cookie у вашому браузері. Більше